El İşleri

Kurdele Sanatı & Seçkin Tasarımcılardan 20 Orjinal Proje
Kurdeleler ile neler yapabilirsiniz? Yüzyıllardır vazgeçilmez dekoratif öğelerin başında gelen kurdeleler yapabileceğiniz birçok tasarım var. Giyimden nakışa, aksesuardan, ev tekstiline, panodan yastığa kadar her yerde ve alanda kurdelele hayatımızı renklendirip süslüyoruz.

Kurdele Sanatı kitabı işte bu ihtiyaca cevap verebilecek, 2003 Craftrend Award of Excellence (Mükemmelik Ödülü) kazanan ödüllü bir kitap.

Sekiz tasarımcının farklı projelerinin yer aldığı kitap tüm el sanatları severler için ilham verici bir kaynak olma özelliği taşıyor. Bu kitaptan aldığınız ilham sizleri kendi projelerinizi tasarlamaya yönlendirecek. 20 orijinal projenin yer aldığı kitapta kurdele ile süslü şapkalar, iğnedenlikler, yastıklar, sabahlık, terlik, elbise, ceket, masa örtüsü, çerçeve, çanta, kapı süsü gibi objelerin yanında, kurdeleden çiçek yapımı, örgü ve dokuma, pili ve büzgü, bal peteği büzgüsü ve ipek kurdele nakışı gibi temel teknikler de yer almaktadır.

Yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

El İşleri
Ultra Mini Kanaviçe Motifleri PDF Kitap İndir

Ultra Mini Kanaviçe MotifleriBu kitapta kolay ve çabuk işlenen küçük boyda yüzlerce kanaviçe motifi bulunmaktadır.Çiçekler, bahçe, hayvanlar, çiftlik, güller, piksel insanlar, kuşlar ve kelebekler, deniz ve kumsal, tropik desenler gibi temalar yer almaktadır. Modellerin bir kısmı ile kolye ucu, küpe, bilezik, anahtarlık gibi takılar yapabileceğiniz gibi, bir kısmını da minik …

El İşleri
Kanaviçe Motif Kitabı & 15 Güzel Proje-400 Farklı Motif PDF Kitap İndir

Kanaviçe Motif Kitabı & 15 Güzel Proje-400 Farklı MotifMerhaba,

El İşleri
Kanaviçe Motif Kitabı & 15 Güzel Proje-400 Farklı Motif PDF Kitap İndir

Kanaviçe Motif Kitabı & 15 Güzel Proje-400 Farklı MotifMerhaba,