Çizgi Roman

Gaddar Davut 2. Kitap / Hünkar Olimpiyatları PDF Kitap İndir

Gaddar Davut 2. Kitap / Hünkar OlimpiyatlarıGırgır dergisinin efsanevi çizgi kahramanı Gaddar Davut geri döndü. Daha önce yayımlanmamış ek sayfalarla birlikte iki macera ilk kez bir kitapta çizgi roman ve Gaddarseverlerle buluşuyor. Devamı gelecek. “Hayatta hiçbir şey olamadı Gaddar Davut, bu yüzden kahraman oldu.

Çizgi Roman

Sezar’ın Papirüsü PDF Kitap İndir

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Sezar’ın Papirüsü PDF Kitap İndir adlı kitabı tanıtıcam . Rene Goscinny yazarının Sezar’ın Papirüsü PDF Kitap İndir kitabını ben galiba okumadım , fakat sizler okursanız beğenebileceğinizi düşünüyorum . Eğer ki Sezar’ın Papirüsü PDF Kitap İndir\\\’i okuduysanız yoruma bu kitap hakkındaki düşüncelerinizi belirtmenizi bekliyorum sizlerin tavsiyeleri …

Şiir

Zekice’den Çocuk Şiirleri PDF Kitap İndir

Zekice’den Çocuk ŞiirleriKüçücük motoru dönüp duruyor,Akrep, yelkovanı dışta yürüyor,Saniye koştukca zaman eriyor,Kolumda kalıyor yalancı saat. On kardeş birleşse doğrusu çıkmaz,Ölçüler değişik dengeyi tutmaz,Hele dur bekle de sözüne bakmaz,Ömrünü çalıyor yalancı saat. Hediye geliyor bize bayramlık,Renkli görünüme duysak hayranlık,Gündüzü hoş ama gece karanlık,Korkuyu salıyor yalancı saat.

Çizgi Roman

Red Kit Toplu Albümleri 15 PDF Kitap İndir

Red Kit Toplu Albümleri 15Gölgesinden hızlı silah çeken kovboy Red Kit’in maceraları Toplu Albümler dizisinde tam gaz devam ediyor. Dizinin 15. cildi Morris ile Goscinny’in çizgi roman tarihine katkılarını içeren özel bölümle birlikte, yine Vahşi Batı’nın tuhaf karakterlerine ev sahipliği yapan üç olağanüstü macerayı bir araya getiriyor.

12 + Yaş

Silgi Ruhu PDF Kitap İndir

Silgi RuhuEğlenceli ve ufuk açan kitaplarıyla her yaştan okuyucuya hitap eden eğitimci yazar Şöhret Doğruyol Sağbaş’ın kaleminden fantastik bir polisiye roman…Hiçbir silgi bu kadar geveze olmamıştı! Evcil bir hayvan sahiplenmek için annenize günlerce dil döktüğünüz oldu mu? Tam da tüm ümitlerinizi yitirdiğiniz bir anda nurtopu gibi bir silgi ruhu, omzunuza …

Dini Eğitim

Canım Peygamberim 1. Cilt PDF Kitap İndir

Canım Peygamberim 1. Cilt9-15 YAŞ ARASI ÇOCUKLARIMIZ İÇİN HAZIRLANMIŞ EĞİTİM SETİNİN İLK CİLTLERİNDEN BİR KİTAP. BU KİTAP PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA VE EHL-İ BEYT’İNİN ÖĞRETİLERİNE GÖRE HAZIRLANMIŞ HZ. MUHAMMED MUSTAFA’YI TANITAN BİR KİTAPTIR….

7-12 Yaş

Ulduz Kız’ın Kargaları PDF Kitap İndir

Ulduz Kız’ın KargalarıKargaların dilinden anlayan kız… Ulduz, yalnızlıktan sıkılan bir kızdır. Bigr gün, bir karga gelir ve yavrularından birini uldaz’a bırakmayı önerir. Ulduz bu öneriye çok sevinir. Küçük karga oğlan öylesine şirindir ki! Yalnız, büyük bir sorun vardır: ulduz’un üvey annesi kargaları hiç mi hiç sevmemektedir.

100 Temel Eser

Keloğlan Masalları (3. Sınıf) PDF Kitap İndir

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Keloğlan Masalları (3. Sınıf) PDF Kitap İndir adlı kitabı tanıtıcam . Anonim yazarının Keloğlan Masalları (3. Sınıf) PDF Kitap İndir kitabını ben galiba okumadım , fakat sizler okursanız beğenebileceğinizi düşünüyorum . Eğer ki Keloğlan Masalları (3. Sınıf) PDF Kitap İndir\\\’i okuduysanız yoruma bu kitap hakkındaki …

Roman

Frigyalılar Bereket Tanrıçası Kibele Ana & Midas’ın Kulakları PDF Kitap İndir

Frigyalılar Bereket Tanrıçası Kibele Ana & Midas’ın KulaklarıAnadolu’nun en köklü devletlerinden biri olan Hititler, MÖ 1200 yıllarında düşmanlarının saldırıları sonucu yıkıldı. Hitit Devleti’nin yıkılmasından hemen sonra yeni kurulan devletlerden biri de Frigya Devleti’ydi.Frigya Devleti yaklaşık dört yüz-beş yüz yıl kadar yaşadı.Eski Yunanlılar, bölgede yaşayan insanlara Frig diyorlardı. Bu yüzden bölge …

Piyes

Pinokyo Kral Übü’nün Ülkesinde PDF Kitap İndir

Pinokyo Kral Übü’nün ÜlkesindeÇocuk hakları üzerine çarpıcı bir oyunGeppetto atölyesinde renkli tahtalardan çalışma masası yapıyor, neşeli, tasasız bir hali var.Aniden fren yapan bir araba sesi ve bağrışmalar duyuyor. Aynı anda kapısı kırılacakmış gibi vuruluyor:Polis, kapıyı açın!Zehra İpşiroğlu gözü iktidar tutkusundan başka bir şey görmeyenlerin ve baskıya uğrayan çocukların hikâyesini anlatıyor.